Sezonowa oferta

Serwis mechaniczny

Firma TRAX dysponuje serwisem mechanicznym wyposażonym w nowoczesne urządzenia diagnostyczne i kontrolne oraz pełen zestaw narzędzi specjalnych. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych napraw i przeglądów zgodnie z technologią wymaganą przez producenta samochodów. Oprócz bieżących przeglądów i napraw proponujemy naszym klientom usługi w zakresie: montażu układów klimatyzacji, montażu układów zasilania gazem, montażu ogrzewania postojowego, montażu czujników ostrzegania podczas cofania, montażu wyłączników świateł do jazdy dziennej, przystosowania pojazdów do prowadzenia nauki jazdy.

Na czas naprawy swojego samochodu w naszym serwisie naszym Klientom proponujemy samochód zastępczy.


Serwis blacharsko-lakierniczy

W Łodzi firma TRAX posiada serwis blacharski i lakierniczy specjalizujący się w naprawach powypadkowych.Naprawy wykonywane są całkowicie zgodnie z technologią producenta dzięki czemu po ich wykonaniu pojazd zachowuje w pełni gwarancją na nadwozie. Dwie ramy kontrolno naprawcze oraz dwie kabiny lakiernicze sprawiają że jest to największy w centralnej Polsce serwis, naprawiający do 150 pojazdów miesięcznie. Stosowanie nowoczesnych technologii lakierowania, w tym lakierów wodnych, wydatnie przyczynia się do ochrony środowiska. Podpisanie przez TRAX umów o współpracy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi daje możliwość naszym Klientom w przypadku napraw powypadkowych załatwienie wszelkich formalności i rozliczeń bezgotówkowych na miejscu. Ponadto za likwidacją szkody w naszym autoryzowanym serwisie przemawia fakt, iż jesteśmy wskazywani przez europejskich ekspertów samochodowych jako najwłaściwsze miejsce do zgłaszania i likwidowania wszelkich szkód wynikających z zabezpieczenia i pokrycia polisowego.

Na czas naprawy swojego samochodu w naszym serwisie naszym Klientom proponujemy samochód zastępczy.


Dział części i akcesoriów

Zapraszamy do naszego sklepu z oryginalnymi częściami i akcesoriami do samochodów Opel. Oferujemy najwyższej jakości produkty zaprojektowane specjalnie dla samochodów Opel, zapewniające bezpieczeństwo oraz atrakcyjny i indywidualny styl. Dzięki bardzo dużej powierzchni magazynowej jesteśmy w stanie zgromadzić części i akcesoria do najpopularniejszych modeli samochodów, dzięki czemu dokonując napraw w naszych serwisach nasi klienci nie muszą obawiać się o wydłużenie ich czasu ze względu na brak niezbędnych podzespołów. W przypadku bardziej złożonego zamówienia zapewniamy maksymalnie krótki czas oczekiwania, ponieważ współpracujemy z bardzo liczną grupą dostawców z terenu naszego województwa, a także Polski i Europy.Powrót do góry

Chevrolet Trax

ul. Żeligowskiego 36
90-643 Łódź

Tel: +48 42 630 00 66
Fax: +48 42 633 61 29

Godziny otwarcia:
Serwis:
6:00-22:00 pon. - pt.
7:00-15:00 soboty